Producent szamb betonowych

Specjalizujemy się w produkcji i montażu szamb betonowych. Wykonujemy je z najlepszych mieszanek betonowych z odpowiednio dobranym składem. Nasze szamba oraz pozostałe produkty przed sprzedażą przechodzą dokładne testy jakościowe, otrzymując na końcu wszystkie wymagane certyfikaty. Szamba betonowe są zdecydowanie bardziej odporne od ich plastikowych odpowiedników, zastosowane materiały pozwalają na długoletnie wykorzystywanie bez obawy o zepsucie. Jako wiodący producent szamb betonowych na rynku, w swojej ofercie posiadamy różnego typu szamba – jednokomorowe oraz dwukomorowe, o różnych pojemnościach – od 1m3 do 13m3. Pomagamy dobrać odpowiedni rodzaj szamba do Państwa potrzeb. Doradzimy zarówno co do rodzaju szamba, jak i jego wielkości, a po zakupie zamontujemy je w cenie.

Jako profesjonalny producent wysokiej jakości szamb z betonu, zapewniamy produkcję zbiorników zgodną z obowiązującymi normami. Ponadto w sprzedaży posiadamy wszystko, co jest potrzebne do zainstalowania szamba, tj. rury, komory, taśmy nośne itp. To daje nam przewagę nad innymi producentami. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, mając na uwadze potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

ZADZWOŃ TERAZ

794 608 111
782 546 465
szamba-lodz@wp.pl

ul. Główna 89A
97-318 Czarnocin

Produkcja i montaż w rękach profesjonalistów

Jak wiadomo beton utwardza się z czasem, co czyni go doskonałym materiałem na mocne i trwałe zbiorniki, w tym szamba. W porównaniu do szamb wykonanych z betonu, plastikowe zbiorniki są podatne na skręcanie i inne uszkodzenia spowodowane drganiami i ruchami skorupy ziemskiej.

Montaż szamba wymaga wykonania kilku czynności. Na początku należy przygotować wykop o odpowiedniej głębokości. Dno wykopu powinno być suche, równe i mieć podstawę ze żwiru lub innego odpowiedniego materiału, np. z piasku. Następnie formuje się i zalewa podłogę zbiornika, wkładając w nią stalowe wzmocnienie, tak aby szambo spełniało wszelkie obowiązujące normy i przepisy. Po umieszczeniu szamba w wykopanym otworze, należy podłączyć przewód kanalizacyjny oraz dokładnie go uszczelnić. Istotną rzeczą jest także wyprowadzenie tzw. kominka inspekcyjnego do poziomu gruntu. Jest to o tyle ważne, by podczas użytkowania szamba, mieć stałą kontrolę nad poziomem znajdujących się w zbiorniku zanieczyszczeń.

Odradzamy montaż szamba na własną rękę. Może to spowodować nie tylko uszkodzenie zbiornika, ale także zagraża bezpieczeństwu osoby, która chce się podjąć tego zadania. Instalacja tak ciężkiego zbiornika wymaga odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy i umiejętności wykwalifikowanego w tym celu pracownika. Ustawienia szamba powinien dokonać tylko operator dźwigu. Poza tym należy pamiętać, by zachować szczególną ostrożność podczas zasypywania zbiornika, aby zapobiec uszkodzeniu rur wlotowych i wylotowych oraz innych połączeń.

Nie tylko Łódź – gdzie dowozimy

Nasza firma znajduje się w odległości 20 km od Łodzi. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego produkowane przez nas szamba z betonu dowożone są i montowane nie tylko do Łodzi i okolic, ale także na terenie całej Polski. W związku z tym każdy klient może skorzystać z naszych usług. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę i wycenę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kontakt z firmą

Jeśli szukasz najlepszego producenta szamb betonowych na rynku, trafiłeś we właściwe miejsce.
Wiesz już, jak działamy, jakie produkty oferujemy i jak przebiega proces montażu szamba. Jeśli jednak po zapoznaniu się z naszą ofertą, pojawią się z Twojej strony jakiekolwiek pytania, wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, a najlepiej osobisty. Siedziba zakładu mieści się niedaleko Łodzi. Zachęcamy do współpracy!